Nastavenie pre Microsoft Outlook 2016

1. Otvorte aplikáciu Microsoft Outlook 2016
2. Vyberte položku Súbor (File) > Pridať konto (Add account)

3. Zadajte vašu emailovú adresu
4. Kliknite na Pokročilé možnosti (Advanced options) a zvoľte Umožniť manuálne nastavenie konta (Let me setup my account manually)
5. Kliknite na Pripojiť (Connect)
6. Vyberte typ IMAP
7. Nastavenia konta

    PRICHÁDZAJÚCA POŠTA
    Server: gamma.fajnhosting.sk
    Port:
993
    Šifrovanie (Encryption method): SSL/TLS

    ODCHÁDZAJÚCA POŠTA
    Server: gamma.fajnhosting.sk
    Port: 465
   
Šifrovanie (Encryption method): SSL/TLS

8. Kliknite na Ďalej (Next)
9. Zadajte heslo k vašej emailovej schránke, ktoré ste si zvolili alebo obdržali

10. Kliknite na Pripojiť (Connect)

11. Kliknite na OK

Potrebujete pomôcť pri výbere vhodného zariadenia ? neváhajte nás kontaktovať : sales@net-trade.sk

Váš košík je prázdny

Novinky

 • Sme PLATINUM partnerom spoločnosti 3CX
  5. 12. 2017
  Sme PLATINUM partnerom spoločnosti 3CX S radosťou Vám informujeme, že naša spoločnosť sa stala PLATINUM partnerom spoločnosti 3CX. Toto prestížne ocenenie je výslednom našej niekoľkoročnej práce na úspešných projektoch . 3CX je popredný výrobca IP telekomunikačného systému 3CX Phone System , ktorý využívajú také spoločnosti ako je napr. PEPSI, American Express, Boeing , Turkish airlines atď.
 • Stali sme sa oficiálnym distribútorom spoločnosti Hanlong Technology pre SR a Českú republiku.
  1. 10. 2015
  Stali sme sa oficiálnym distribútorom spoločnosti Hanlong Technology pre SR a Českú republiku. Spúšťame distribúciu a predaj VoIP produktov spoločnosti Hanlong Technology. Po vyše šesťmesačným testoch , ktorými sa preverila vysoká kvalita IP telefónov H-Tek môžeme konštatovať , že IP telefóny tejto značky sú konkurentom pre popredným renomovaným výrobcom IP telefónov. HD Kvalita hlasu, veľký LCD farebný displej , integrovaný VPN klient a špičková ergonómia dávajú týmto produktom vysokú šancu na úspech v tomto náročnom segmente.
 • Sme 3CX Gold Partner
  14. 9. 2015
  Sme 3CX Gold Partner Dovoľujeme si Vás s radosťou informovať , že naša spoločnosť sa stala Gold partnerom spoločnosti 3CX. 3CX je popredný výrobca IP telekomunikačného systému 3CX Phone System , ktorý využívajú také spoločnosti kao je napr. PEPSI, American Express, Boeing , Turkish airlines atď.
 • Seminár Patton produkty
  9. 5. 2014
  Seminár Patton produkty Využite jedinečné možnosti konzultácie produktov Patton s odborníkmi zo spoločnosti Patton Electronics.

  Spoločnosti NET TRADE SERVICES, s.r.o. a Patton Electronics (popredný výrobca VoIP zariadení) si Vs dovoľuje pozvať na bezplatný poldňový seminár "PATTON produkty 2014", kde priamo zástupcovia Patton Electronics pri tejto príležitosti predstavia svoje najnovšie produkty a technológie.

Všetky články »